Produkty
Kategorie
  Koszyk 0
GENR156066

General Opony Samochodowe Letnie
GRABBER HTS 225/70 R15 100T OWL

225/70 R15 100T OWL

GENR156066
Brak opinii Napisz opinię (0)
Dostępny natychmiast
Wysyłka Poniedziałek 01 Czerwiecinfo
W tej chwili inny użytkownik kupuje ten produkt
 • Szerokość 225
 • Profil 70
 • Średnica R15
 • Nośności: 100
 • Prędkości T
 • Runflat Nie
 • Osłona felgi Nie
 • F
  C
  71
416,90 zł
-15% 487,77 zł
bez VAT: 341,72 zł
Powiadom mnie, gdy cena spadnie!
Dostawa do domu
GRATIS Informacje
Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni
Gwarancja 24 miesiące
Opis

Opony Samochodowe Letnie General  225/70 R15 100T OWL GENR156066


Najlepsza na twardej nawierzchni, skuteczna w terenie Do samochodów terenowych, SUV-ów i pickup-ów.Opona Grabber HTS to przyjemnoœæ jazdy w terenie oraz na twardym pod³o¿u.Posiadaj¹ca amerykañskie korzenie General Tire oferuje produkty do wszystkich typów pojazdów, na wszystkie pory roku i na ka¿dy rodzaj nawierzchni.Doskona³e osi¹gi w ekstremalnych warunkach i bardzo dobra trakcja na asfalcie.Idealna do samochodów takich jak Honda CRV, VW Touareg czy Ford Ranger. Charakterystyka: Duragen™: Ultra wytrzyma³e stalowe opasanie, osnowa wzmocniona mikro-w³óknami, szeroki profil opony. Adaptive Performance (Osi¹gi dostosowane do ka¿dych warunków): Response Grooves™, Stabilink Bars™ i trzy rodzaje rzeŸby bie¿nika. Comfort/Balance (Komfort / równowaga): System amortyzacji bie¿nika i poch³aniaj¹ce ha³as zag³êbienia. Eco-Ride (Ekologiczna jazda): Najnowszej generacji mieszanka gumowa. Korzyœci: Duragen™: Zaprojektowane do jazdy wyczynowej, przystosowane do u¿ytku na drodze.Technologia zapewniaj¹ca równomierne zu¿ycie bie¿nika, wy¿sze przebiegi i daj¹ca poczucie bezpieczeñstwa w wymagaj¹cych warunkach. Adaptive Performance: Doskona³a opona wielosezonowa, lepsza reakcja podczas skrêcania, niezawodnoœæ. Comfort/Balance: Cichsza, bardziej komfortowa jazda. Eco-Ride: Ni¿sze zu¿ycie paliwa, ograniczenie emisji CO2.

Opona jest NUOVO pierwszej jakości, gwarantowane.
Oferujemy tylko nowe opony, zwykle o produkcji nieprzekraczającej 12 miesięcy. Producenci opon wskazują, że opony do 2 lat są klasyfikowane jako pierwszej jakości . Za pomocą oznaczenia DOT na boku opony możesz znaleźć tydzień i rok produkcji.

Cena odnosi się do opony.

W niektórych przypadkach wysłane opony mogą mieć indeksy prędkości; i / lub obciążenie większe niż zamówione.
W takich przypadkach opony można nadal instalować, co nie pociąga za sobą żadnych problemów technicznych ani prawnych z punktu widzenia kodeksu drogowego. Kodeks drogowy przewiduje taką możliwość; dopasować opony z indeksem prędkości i / lub ładunek wyższy niż określony w dowodzie rejestracyjnym pojazdu / dowodzie rejestracyjnym. W dowodzie rejestracyjnym / karcie rejestracyjnej pojazdu, w którym wskazane są wymiary i (minimalne) wskaźniki ładunku i prędkości; opon, które można zainstalować.


Uwaga: Dostarczamy tylko opony. W przypadku gdy felga jest widoczna na zdjęciu jest ona pokazana wyłącznie w celach reprezentatywnych.

Dane techniczne

Dane syntetyczne

TypOpona letnia

MarkaGeneral

ModelGRABBER HTS

Szerokość225

Wysokoć70

DiametrR15

Indeks nośności100

Indeks prędkościT

RunflatNie

Krawędź zabezpieczającaNie

Opór toczeniaF

Przyczepność na mokrej powierzchniC

Hałas (decybel)71

EAN4032344404776

Klasa efektywności opony
Jak czytać etykietę