Produkty
Kategorie
  Koszyk 0
FULR142724

Fulda Opony Samochodowe Letnie
EcoControl 155/80 R13 79T

155/80 R13 79T

FULR142724
Brak opinii Napisz opinię (0)
Dostępny natychmiast
Wysyłka Wtorek 28 Styczeńinfo
W tej chwili inny użytkownik kupuje ten produkt
 • Szerokość 155
 • Profil 80
 • Średnica R13
 • Nośności: 79
 • Prędkości T
 • Runflat Nie
 • Osłona felgi Nie
 • G
  E
  65
305,90 zł
-14% 354,85 zł
bez VAT: 250,74 zł
Powiadom mnie, gdy cena spadnie!
Dostawa do domu
GRATIS Informacje
Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni
Gwarancja 24 miesiące
Opis

Opony Samochodowe Letnie Fulda  155/80 R13 79T FULR142724


Trwa³a opona charakteryzuj¹ca siê oszczêdnoœci¹ paliwa Opona EcoControl ³¹czy w sobie bardzo dobre osi¹gi z atrakcyjn¹ cen¹.Poza niskim zu¿yciem paliwa i du¿¹ trwa³oœci¹ zapewnia te¿ krótk¹ drogê hamowania na mokrej nawierychni.Lepsze hamowanie na mokrej nawierzchni. Oszczêdnoœæ paliwa D³ugie przebiegi Bezproblemowa jazda Oszczêdnoœæ paliwa. Nie ponoœ zbêdnych wydatków na paliwo.W oponie Fulda EcoControl zastosowano mieszankê gumow¹ zmniejszaj¹c¹ opory toczenia, co przek³ada siê bezpoœrednio na obni¿enie zu¿ycia paliwa i emisji CO2. D³ugie przebiegi. Dziêki p³askiemu konturowi i wiêkszej szerokoœci bie¿nika opona EcoControl pracuje równomiernie przez ca³y okres eksploatacji.W efekcie ma znacznie wiêksz¹ trwa³oœæ, odsuwaj¹c w czasie koniecznoœæ wymiany. Bezproblemowa jazda. Ciesz siê cich¹ i komfortow¹ jazd¹.Przemyœlany uk³ad klocków bie¿nika w oponie EcoControl ogranicza emisjê ha³asu.

Opona jest NUOVO pierwszej jakości, gwarantowane.
Oferujemy tylko nowe opony, zwykle o produkcji nieprzekraczającej 12 miesięcy. Producenci opon wskazują, że opony do 2 lat są klasyfikowane jako pierwszej jakości . Za pomocą oznaczenia DOT na boku opony możesz znaleźć tydzień i rok produkcji.

Cena odnosi się do opony.

W niektórych przypadkach wysłane opony mogą mieć indeksy prędkości; i / lub obciążenie większe niż zamówione.
W takich przypadkach opony można nadal instalować, co nie pociąga za sobą żadnych problemów technicznych ani prawnych z punktu widzenia kodeksu drogowego. Kodeks drogowy przewiduje taką możliwość; dopasować opony z indeksem prędkości i / lub ładunek wyższy niż określony w dowodzie rejestracyjnym pojazdu / dowodzie rejestracyjnym. W dowodzie rejestracyjnym / karcie rejestracyjnej pojazdu, w którym wskazane są wymiary i (minimalne) wskaźniki ładunku i prędkości; opon, które można zainstalować.


Uwaga: Dostarczamy tylko opony. W przypadku gdy felga jest widoczna na zdjęciu jest ona pokazana wyłącznie w celach reprezentatywnych.

Dane techniczne

Dane syntetyczne

TypOpona letnia

MarkaFulda

ModelEcoControl

Szerokość155

Wysokoć80

DiametrR13

Indeks nośności79

Indeks prędkościT

RunflatNie

Krawędź zabezpieczającaNie

Opór toczeniaG

Przyczepność na mokrej powierzchniE

Hałas (decybel)65

EAN5452000360441

Klasa efektywności opony
Jak czytać etykietę