Produkty
Kategorie
  Koszyk 0

Castrol Olej silnikowy
CLASSIC 20W-50 - 5 Litry Pojemnik

CLASSIC 20W-50 - 5 Litry Pojemnik

321-14814802
Brak opinii Napisz opinię (0)
Dostępny natychmiast
Wysyłka Poniedziałek 24 Lutyinfo
W tej chwili inny użytkownik kupuje ten produkt
309,90 zł
-8% 337,79 zł
bez VAT: 254,02 zł
Powiadom mnie, gdy cena spadnie!
Dostawa do domu
GRATIS Informacje
Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni
Gwarancja 24 miesiące
Opis

Olej silnikowy Castrol  CLASSIC 20W-50 - 5 Litry Pojemnik 321-14814802


Całoroczny olej silnikowy stworzony na bazie olejów mineralnych, o szerokim zakresie lepkości, do silników produkowanych po 1960 roku i wyposażonych w filtr oleju. Stanowi ogniwo łączące jednozakresowe oleje silnikowe, charakteryzujące się niską liczbą dodatków uszlachetniających z nowoczesnymi środkami smarnymi, posiadającymi posiadającymi bogaty pakiet dodatków. Zapewnia ochronę przed zużyciem, zachowując doskonałe właściwości ciśnienia oleju.

Posiadanie klasycznego samochodu jest jednym z najpiękniejszych hobby. Zaopatrzenie w części zamienne nie stanowi najczęściej problemu dzięki klubom, specjalistycznym czasopismom, wytwórcom i warsztatom. A jak przedstawia się sprawa doboru odpowiednich środków smarujących?

Aby radość, jaką daje hobby pozostała na dłużej, Castrol oferuje program CLASSIC OIL. Łączy on specjalne wymagania klasycznych silników z wyraźnie ulepszonymi właściwościami nowoczesnej technologii środków smarujących, chroniących przed zużyciem.

Naturalnie silników z wcześniejszych lat nie można porównać z koncepcjami i granicami obciążeń ich obecnych następców. Dlatego funkcjonalność mogą zapewnić im jedynie właściwie skomponowane oleje.

Środki smarne, podobnie jak części mechaniczne, są dla samochodu niezbędnymi do życia elementami konstrukcyjnymi. W związku z tym oleje Castrol CLASSIC MOTOR OILS dostosowano do potrzeb starszych podzespołów oraz użytych w nich białych metali, stopów metali kolorowych oraz elementów uszczelniających.

Istotna różnica w porównaniu z ówczesnymi olejami: właściwości obecnych środków są wyraźnie przemyślane pod każdym względem.
Dane techniczne

Dane syntetyczne

KategoriaOlej silnikowy

Lepkość20W-50

AplikacjeOldtimer

WłaściwościMineralny

Format5 Litry Pojemnik

Zatwierdzenia

EAN